O mnie

O mnie

dr n. med. Lucjanna Mionskowska

Jestem lekarzem z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalistą chirurgii ogólnej od 2006 roku.

Pracowałam w Szpitalu MSWiA w Gdańsku i później, do 2008 roku na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej Szpitala Miejskiego w Gdyni, gdzie zdobywałam doświadczenie jako chirurg i endoskopista.

W 2002 roku obroniłam rozprawę doktorską na temat doświadczalnego zapalenia jelit, zgodnie z moimi zainteresowaniami problemami przewodu pokarmowego.

W ciągu mojej pracy kontakt z wieloma pacjentami uświadomił mi, że współczesna medycyna jest niezastąpiona w leczeniu problemów tzw. nagłych jak urazy czy choroby infekcyjne, słabo jednak sobie radzi z chorobami przewlekłymi, oferując łagodzenie objawów zamiast usuwać przyczyny. To spowodowało moje zainteresowanie naturalnymi sposobami leczenia, przede wszystkim za pomocą modyfikacji sposobu odżywiania wspomaganego odpowiednio dobranymi ziołami i suplementami.

W latach 2009-2015 pracowałam jako chirurg w Hiszpanii, gdzie jednocześnie zdobywałam wykształcenie i doświadczenie dotyczące dietetyki i odżywiania, medycyny naturalnej oraz terapii neuralnej.

Po powrocie do Polski otworzyłam gabinet, w którym pragnę zaoferować Państwu konsultacje i porady z zakresu żywienia i suplementacji, sesje terapii neuralnej, jak również zabiegi chirurgiczne wykonywane w znieczuleniu miejscowym.